Шинькович
Андрій Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +10

Дубневич
Ярослав Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Дунаєв
Сергій Володимирович

Опозиційний блок

Нечаєв
Олександр Ігоревич

Опозиційний блок +2

Шкварилюк
Володимир Васильович

Народний фронт +2

Бакуменко
Олександр Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Денисенко
Анатолій Петрович

Позафракційні +4

Загорій
Гліб Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Урбанський
Олександр Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +11

Козир
Борис Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +6

Яценко
Антон Володимирович

Група "Партія "Відродження" +6

Бабенко
Валерій Борисович

Народний фронт +1

Горват
Роберт Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Фріз
Ірина Василівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Біловол
Олександр Миколайович

Група "Партія "Відродження" +3

Ільюк
Артем Олександрович

Група "Партія "Відродження"

Гєллєр
Євгеній Борисович

Група "Партія "Відродження" +5

Дирів
Анатолій Борисович

Народний фронт

Хміль
Михайло Михайлович

Народний фронт

Бриченко
Ігор Віталійович

Народний фронт +1

Єдаков
Ярослав Юрійович

Народний фронт

Іванчук
Андрій Володимирович

Народний фронт +4

Романовський
Олександр Володимирович

Народний фронт

Велікін
Олег Маркович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кіт
Андрій Богданович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Мосійчук
Ігор Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка +2

Побер
Ігор Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Дубневич
Богдан Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Кіссе
Антон Іванович

Група "Партія "Відродження" +1

Кремінь
Тарас Дмитрович

Народний фронт

Балицький
Євген Віталійович

Опозиційний блок +3

Барвіненко
Віталій Дмитрович

Група "Партія "Відродження" +1

Гуляєв
Василь Олександрович

Група "Партія "Відродження" +4

Кузьменко
Анатолій Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лукʼянчук
Руслан Валерійович

Народний фронт +1

Довбенко
Михайло Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кучер
Микола Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Лівік
Олександр Петрович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Третьяков
Олександр Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лозовой
Андрій Сергійович

Радикальна партія Олега Ляшка

Макарʼян
Давид Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Романюк
Роман Сергійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Матвієнков
Сергій Анатолійович

Опозиційний блок

Зубик
Володимир Володимирович

Група "Партія "Відродження" +1

Мартовицький
Артур Володимирович

Опозиційний блок +2

Єфімов
Максим Вікторович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Недава
Олег Анатолійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Мартиняк
Сергій Васильович

Група "Воля народу"

Молоток
Ігор Федорович

Група "Воля народу" +1

Курило
Віталій Семенович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Бондар
Віктор Васильович

Група "Партія "Відродження" +2

Пресман
Олександр Семенович

Група "Партія "Відродження" +4

Шипко
Андрій Федорович

Група "Партія "Відродження" +1

Матузко
Олена Олександрівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Куніцин
Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Гіршфельд
Анатолій Мусійович

Група "Воля народу"

Денисенко
Вадим Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Кобцев
Михайло Валентинович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Луценко
Ірина Степанівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Березкін
Станіслав Семенович

Група "Партія "Відродження"

Німченко
Василь Іванович

Опозиційний блок

Святаш
Дмитро Володимирович

Група "Партія "Відродження"

Пашинський
Сергій Володимирович

Народний фронт

Чорновол
Тетяна Миколаївна

Народний фронт

Клімов
Леонід Михайлович

Група "Партія "Відродження"

Стеценко
Дмитро Олександрович

Народний фронт

Хомутиннік
Віталій Юрійович

Група "Партія "Відродження" +4

Іоффе
Юлій Якович

Опозиційний блок

Бандуров
Володимир Володимирович

Група "Воля народу"

Москаленко
Ярослав Миколайович

Група "Воля народу"

Шаповалов
Юрій Анатолійович

Позафракційні

Кулініч
Олег Іванович

Група "Партія "Відродження" +1

Купрієнко
Олег Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка

Довгий
Олесь Станіславович

Група "Воля народу"

Котвіцький
Ігор Олександрович

Народний фронт

Лунченко
Валерій Валерійович

Народний фронт +1

Амельченко
Василь Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка

Ничипоренко
Валентин Миколайович

Група "Партія "Відродження"

Сочка
Олександр Олександрович

Народний фронт

Гончаренко
Олексій Олексійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кацуба
Володимир Михайлович

Група "Партія "Відродження" +1

Колганова
Олена Валеріївна

Народний фронт +1