Бабенко
Валерій Борисович

Народний фронт +20

Барвіненко
Віталій Дмитрович

Група "Партія "Відродження" +7

Березкін
Станіслав Семенович

Група "Партія "Відродження" +4

Буглак
Юрій Олександрович

+6

Валентиров
Сергій Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +12

Горбунов
Олександр Володимирович

Народний фронт +9

Гудзенко
Віталій Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Данілін
Владислав Юрійович

Народний фронт +3

Дубневич
Ярослав Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +4

Єленський
Віктор Євгенович

Народний фронт +4

Зубик
Володимир Володимирович

Група "Партія "Відродження" +5

Іванчук
Андрій Володимирович

Народний фронт +61

Кірш
Олександр Вікторович

Народний фронт +6

Кіссе
Антон Іванович

Група "Партія "Відродження" +28

Козир
Борис Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +38

Кулініч
Олег Іванович

Група "Партія "Відродження" +6

Ледовських
Олена Володимирівна

Народний фронт +4

Ленський
Олексій Олексійович

Радикальна партія Олега Ляшка +2

Лубінець
Дмитро Валерійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Медуниця
Олег Вячеславович

Народний фронт +7

Мисик
Володимир Юрійович

Позафракційні +10

Остапчук
Віктор Миколайович

Група "Партія "Відродження" +2

Побочіх
Михайло Олександрович

+9

Ричкова
Тетяна Борисівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +10

Скуратовський
Сергій Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка +1

Урбанський
Олександр Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +47

Яценко
Антон Володимирович

Група "Партія "Відродження" +119

Бриченко
Ігор Віталійович

Народний фронт +22

Гуляєв
Василь Олександрович

Група "Партія "Відродження" +36

Денисенко
Анатолій Петрович

Позафракційні +27

Мельниченко
Володимир Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +9

Присяжнюк
Олександр Анатолійович

Народний фронт +21

Река
Андрій Олександрович

Народний фронт +30

Романовський
Олександр Володимирович

Народний фронт +17

Шинькович
Андрій Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +93

Амельченко
Василь Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка +24

Безбах
Яків Якович

Позафракційні

Бендюженко
Федір Володимирович

Народний фронт +40

Бондар
Віктор Васильович

Група "Партія "Відродження" +11

Гулак
Олександр Миколайович

Дідич
Валентин Володимирович

Позафракційні +4

Домбровський
Олександр Георгійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Дубневич
Богдан Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Кіт
Андрій Богданович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Кошелєва
Альона Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка +5

Кривенко
Вадим Валерійович

Народний фронт +2

Купрієнко
Олег Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка +3

Кучер
Микола Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +6

Ланьо
Михайло Іванович

Група "Партія "Відродження" +4

Матківський
Богдан Миронович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Підберезняк
Вадим Іванович

Народний фронт +2

Побер
Ігор Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +7

Савка
Іван Іванович

+3

Антонищак
Андрій Федорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Бакуменко
Олександр Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +61

Бойко
Олена Петрівна

Народний фронт +1

Бригинець
Олександр Михайлович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Гєллєр
Євгеній Борисович

Група "Партія "Відродження" +34

Денисенко
Вадим Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +7

Довбенко
Михайло Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +6

Заболотний
Григорій Михайлович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +11

Кацуба
Володимир Михайлович

Група "Партія "Відродження" +14

Клімов
Леонід Михайлович

Група "Партія "Відродження" +2

Король
Віктор Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +9

Кудлаєнко
Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Куніцин
Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Курячий
Максим Павлович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +8

Лесюк
Ярослав Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Мельничук
Іван Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +13

Мепарішвілі
Хвича Нодарович

Народний фронт +22

Немировський
Андрій Валентинович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +24

Саврасов
Максим Віталійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +6

Святаш
Дмитро Володимирович

Група "Партія "Відродження" +6

Спориш
Іван Дмитрович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +7

Стеценко
Дмитро Олександрович

Народний фронт +4

Юрик
Тарас Зіновійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Кузьменко
Анатолій Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Яриніч
Костянтин Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Єфремова
Ірина Олексіївна

Народний фронт +60

Лінько
Дмитро Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка +9

Барна
Олег Степанович

Позафракційні +2

Дмитренко
Олег Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Фаєрмарк
Сергій Олександрович

Народний фронт +1

Бабій
Юрій Юрійович

Народний фронт +1

Гуляєв
Василь Олександрович

Група "Партія "Відродження" +5

Заставний
Роман Йосипович

Народний фронт +2

Масоріна
Олена Сергіївна

Народний фронт

Співаковський
Олександр Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Федорук
Микола Трохимович

Народний фронт +2

Юрчишин
Петро Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Рибалка
Сергій Вікторович

Радикальна партія Олега Ляшка

Хлань
Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Чекіта
Геннадій Леонідович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Шкварилюк
Володимир Васильович

Народний фронт +8

Кириченко
Олексій Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка +11

Македон
Юрій Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Молоток
Ігор Федорович

Група "Воля народу" +15

Чорновол
Тетяна Миколаївна

Народний фронт +6

Вітко
Артем Леонідович

Радикальна партія Олега Ляшка

Вовк
Віктор Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка

Дирів
Анатолій Борисович

Народний фронт +3

Мартиняк
Сергій Васильович

Група "Воля народу" +14

Мосійчук
Ігор Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка +3

Москаленко
Ярослав Миколайович

Група "Воля народу" +16

Фріз
Ірина Василівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +7

Хомутиннік
Віталій Юрійович

Група "Партія "Відродження" +21

Шипко
Андрій Федорович

Група "Партія "Відродження" +2

Кремінь
Тарас Дмитрович

Народний фронт +3

Ксенжук
Олександр Степанович

Народний фронт

Хміль
Михайло Михайлович

Народний фронт +1

Шверк
Григорій Аронович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Батенко
Тарас Іванович

Позафракційні

Кришин
Олег Юрійович

Народний фронт

Третьяков
Олександр Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Лапін
Ігор Олександрович

Народний фронт

Чекіта
Геннадій Леонідович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Балицький
Євген Віталійович

Опозиційний блок +5

Колєсніков
Дмитро Валерійович

Опозиційний блок +8

Луценко
Ірина Степанівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Мороко
Юрій Миколайович

Опозиційний блок +4

Бандуров
Володимир Володимирович

Група "Воля народу" +8

Воропаєв
Юрій Миколайович

Опозиційний блок +4

Гальченко
Андрій Володимирович

Опозиційний блок +2

Добкін
Михайло Маркович

Опозиційний блок

Дунаєв
Сергій Володимирович

Опозиційний блок +5

Івахів
Степан Петрович

Група "Воля народу" +2

Шахов
Сергій Володимирович

Позафракційні +18

Драюк
Сергій Євсейович

Народний фронт +1

Шевченко
Віктор Леонідович

Позафракційні

Нечаєв
Олександр Ігорович

Опозиційний блок +4

Долженков
Олександр Валерійович

Опозиційний блок +4

Бобов
Геннадій Борисович

Група "Партія "Відродження" +3

Курило
Віталій Семенович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Білий
Олексій Петрович

Опозиційний блок +2

Ляшко
Олег Валерійович

Радикальна партія Олега Ляшка

Мартовицький
Артур Володимирович

Опозиційний блок +6

Павлов
Костянтин Юрійович

Опозиційний блок

Силантьєв
Денис Олегович

Радикальна партія Олега Ляшка +3

Юзькова
Тетяна Леонідівна

Радикальна партія Олега Ляшка +2

Лозовой
Андрій Сергійович

Радикальна партія Олега Ляшка +1

Лівік
Олександр Петрович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Добкін
Дмитро Маркович

Опозиційний блок

Матвієнков
Сергій Анатолійович

Опозиційний блок +1

Загорій
Гліб Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Горват
Роберт Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Біловол
Олександр Миколайович

Група "Партія "Відродження" +3

Ільюк
Артем Олександрович

Група "Партія "Відродження"

Єдаков
Ярослав Юрійович

Народний фронт

Велікін
Олег Маркович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лукʼянчук
Руслан Валерійович

Народний фронт +1

Макарʼян
Давид Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Романюк
Роман Сергійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Єфімов
Максим Вікторович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Недава
Олег Анатолійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Пресман
Олександр Семенович

Група "Партія "Відродження" +4

Матузко
Олена Олександрівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Гіршфельд
Анатолій Мусійович

Група "Воля народу"

Кобцев
Михайло Валентинович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Німченко
Василь Іванович

Опозиційний блок

Пашинський
Сергій Володимирович

Народний фронт

Іоффе
Юлій Якович

Опозиційний блок

Шаповалов
Юрій Анатолійович

Позафракційні

Довгий
Олесь Станіславович

Група "Воля народу"

Котвіцький
Ігор Олександрович

Народний фронт

Лунченко
Валерій Валерійович

Народний фронт +1

Ничипоренко
Валентин Миколайович

Група "Партія "Відродження"

Сочка
Олександр Олександрович

Народний фронт

Гончаренко
Олексій Олексійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Колганова
Олена Валеріївна

Народний фронт +1