Фріз
Ірина Василівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Довбенко
Михайло Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Дубневич
Ярослав Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Мельничук
Іван Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Білий
Олексій Петрович

Опозиційний блок

Гуляєв
Василь Олександрович

Група "Партія "Відродження" +9

Добкін
Дмитро Маркович

Опозиційний блок

Кіссе
Антон Іванович

Група "Партія "Відродження" +2

Колєсніков
Дмитро Валерійович

Опозиційний блок +1

Мартовицький
Артур Володимирович

Опозиційний блок +4

Яценко
Антон Володимирович

Група "Партія "Відродження" +16

Березкін
Станіслав Семенович

Група "Партія "Відродження" +1

Бондар
Віктор Васильович

Група "Партія "Відродження" +3

Гєллєр
Євгеній Борисович

Група "Партія "Відродження" +6

Єфремова
Ірина Олексіївна

Народний фронт +7

Заболотний
Григорій Михайлович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кірш
Олександр Вікторович

Народний фронт

Река
Андрій Олександрович

Народний фронт

Святаш
Дмитро Володимирович

Група "Партія "Відродження" +1

Урбанський
Олександр Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +13

Фаєрмарк
Сергій Олександрович

Народний фронт

Хомутиннік
Віталій Юрійович

Група "Партія "Відродження" +5

Шинькович
Андрій Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +13

Шкварилюк
Володимир Васильович

Народний фронт +4

Бандуров
Володимир Володимирович

Група "Воля народу" +2

Долженков
Олександр Валерійович

Опозиційний блок

Матвієнков
Сергій Анатолійович

Опозиційний блок +1

Мисик
Володимир Юрійович

Позафракційні

Іванчук
Андрій Володимирович

Народний фронт +5

Романовський
Олександр Володимирович

Народний фронт +2

Дунаєв
Сергій Володимирович

Опозиційний блок

Нечаєв
Олександр Ігоревич

Опозиційний блок +2

Бакуменко
Олександр Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Денисенко
Анатолій Петрович

Позафракційні +4

Загорій
Гліб Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Козир
Борис Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +6

Бабенко
Валерій Борисович

Народний фронт +1

Горват
Роберт Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Біловол
Олександр Миколайович

Група "Партія "Відродження" +3

Ільюк
Артем Олександрович

Група "Партія "Відродження"

Дирів
Анатолій Борисович

Народний фронт

Хміль
Михайло Михайлович

Народний фронт

Бриченко
Ігор Віталійович

Народний фронт +1

Єдаков
Ярослав Юрійович

Народний фронт

Велікін
Олег Маркович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кіт
Андрій Богданович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Мосійчук
Ігор Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка +2

Побер
Ігор Миколайович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Дубневич
Богдан Васильович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +2

Кремінь
Тарас Дмитрович

Народний фронт

Балицький
Євген Віталійович

Опозиційний блок +3

Барвіненко
Віталій Дмитрович

Група "Партія "Відродження" +1

Кузьменко
Анатолій Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лукʼянчук
Руслан Валерійович

Народний фронт +1

Кучер
Микола Іванович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Лівік
Олександр Петрович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +3

Третьяков
Олександр Юрійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лозовой
Андрій Сергійович

Радикальна партія Олега Ляшка

Макарʼян
Давид Борисович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Романюк
Роман Сергійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Зубик
Володимир Володимирович

Група "Партія "Відродження" +1

Єфімов
Максим Вікторович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Недава
Олег Анатолійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Мартиняк
Сергій Васильович

Група "Воля народу"

Молоток
Ігор Федорович

Група "Воля народу" +1

Курило
Віталій Семенович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Пресман
Олександр Семенович

Група "Партія "Відродження" +4

Шипко
Андрій Федорович

Група "Партія "Відродження" +1

Матузко
Олена Олександрівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Куніцин
Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Гіршфельд
Анатолій Мусійович

Група "Воля народу"

Денисенко
Вадим Ігорович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +5

Кобцев
Михайло Валентинович

Блок Петра Порошенка "Солідарність" +1

Луценко
Ірина Степанівна

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Німченко
Василь Іванович

Опозиційний блок

Пашинський
Сергій Володимирович

Народний фронт

Чорновол
Тетяна Миколаївна

Народний фронт

Клімов
Леонід Михайлович

Група "Партія "Відродження"

Стеценко
Дмитро Олександрович

Народний фронт

Іоффе
Юлій Якович

Опозиційний блок

Москаленко
Ярослав Миколайович

Група "Воля народу"

Шаповалов
Юрій Анатолійович

Позафракційні

Кулініч
Олег Іванович

Група "Партія "Відродження" +1

Купрієнко
Олег Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка

Довгий
Олесь Станіславович

Група "Воля народу"

Котвіцький
Ігор Олександрович

Народний фронт

Лунченко
Валерій Валерійович

Народний фронт +1

Амельченко
Василь Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка

Ничипоренко
Валентин Миколайович

Група "Партія "Відродження"

Сочка
Олександр Олександрович

Народний фронт

Гончаренко
Олексій Олексійович

Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кацуба
Володимир Михайлович

Група "Партія "Відродження" +1

Колганова
Олена Валеріївна

Народний фронт +1